Einhell - dobra robota zaczyna się od dobrego sprzętu! 0
Einhell - dobra robota zaczyna się od dobrego sprzętu!

Rzetelny partner

Blisko 20 lat na rynku polskim

Gwarancja stałej dostępności produktów na polskim rynku


Einhell Polska ma swoją siedzibę w Nowej Wsi Wrocławskiej, gdzie znajduje się obszerne centrum logistyczne posiadające certyfikat AEO (ang. Authorized Economic Operator) ze składem celnym i magazynem o powierzchni 5000 m2, dział handlowy obsługujący rynek Polski i część rynków Europy Wschodniej, oraz serwis centralny.

Firma konsekwentnie buduje swoją pozycję rzetelnego dostawcy na rynku polskim, oferując szeroką gamę produktów i osiągając systematyczny wzrost obrotów. Dzięki własnemu centrum logistycznemu gwarantuje stałą dostępność szerokiej gamy asortymentu. O tym, że Einhell Polska Sp. z. o. o. jest solidną firmą, decyduje nie tylko wymiar sukcesu finansowego oraz nagrody i uznanie, ale także wdrażanie zasad odpowiedzialnego biznesu i wartości, jakimi kieruje się przedsiębiorstwo. Wśród tych zasad szczególną rolę odgrywają: uczciwość i szacunek wobec partnerów handlowych, odwaga i innowacyjność w działaniu oraz odpowiedzialność. Nasze elektronarzędzia przenośne oraz wodne otrzymały w 2009 r. „Złoty Laur Konsumenta”, natomiast elektronarzędzia stacjonarne „Brązowy Laur Konsumenta”.


Einhell Polska, mając duży udział w rozwoju gospodarczym regionu, za swą działalność i zaangażowanie otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia. Polska spółka spotkała się ze szczególnym uznaniem w 2007 r., kiedy to znaczny wzrost obrotów całego koncernu Einhell został przypisany m.in. Polsce. W 2007 r. firma znalazła się również w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się firm i otrzymała nagrodę dziennika „Puls Biznesu”- „Gazele Biznesu 2007”.

 

          


Odpowiedzialność społeczna jest jednym z elementów strategii Einhell Polska, w związku z czym firma bierze czynny udział w życiu sportowym regionu. Sponsoruje wrocławskich judoków oraz młodzieżowy klub piłki nożnej i z satysfakcją obserwuje rozwój młodych i zdolnych ludzi. Społeczne zaangażowanie Einhell Polska w zakresie sportu zostało wielokrotnie docenione przez prezydenta Wrocławia. Firma w latach 2007, 2008, 2010 otrzymała z rąk Rafała Dutkiewicza wyróżnienie Sponsora Wrocławskiego Sportu.

Świadoma i konsekwentna polityka polskiej spółki sprawia, że firma jest jednym z najważniejszych dostawców elektronarzędzi w Polsce. Einhell Polska stale rozbudowuje strukturę sprzedaży i dopasowuje ją do oczekiwań klientów oraz do zmieniających się warunków rynkowych, zawsze oferując uczciwe warunki współpracy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl