Jakie są rodzaje wierteł i jakie wybrać do pracy 0
Jakie są rodzaje wierteł i jakie wybrać do pracy

JAKIE SĄ RODZAJE WIERTEŁ I JAKIE ICH JEST ZASTOSOWANIE

Wierteł jest kilka rodzajów i każde z nich ma inne zastosowanie. To co dla profesjonalistów i majsterkowiczów jest oczywistą oczywistością, tak dla zupełnych amatorów już nie koniecznie i to właśnie oni mogą mieć problem z prawidłowym doborem wiertła i ten wpis na blogu jest głównie skierowany do nich.

Przejdźmy więc już do konkretów.

 Nawet najlepszy i najdroższy sprzęt nic nam nie da, jeśli dodatkowo nie będziemy mieli dobranego do niego odpowiedniego wyposażenia.

czytaj całość »
Jaką wiertarkę wybrać: Amatorską czy Profesjonalną? 0
Jaką wiertarkę wybrać: Amatorską czy Profesjonalną?

Chcesz kupić wiertarkę? Nie wiesz jaką wybrać? Chcesz wybrać najlepszą dla siebie i swoich potrzeb? Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, warto zadać sobie następujące pytania:

  • Do jakich prac ma mi ona służyć?

  • Jak często będę jej używał?-Czy będzie ona w użyciu okresowo-raz na jakiś czas, czy może będzie w użyciu regularnie?

Są to bardzo ważne dwa pytania, od których praktycznie zależy: cena jaką zapłacimy za wiertarkę, parametry jakie będzie ona mieć,oraz jakie będzie miała dodatkowe funkcje, a także jak długą będzie mieć gwarancję.

czytaj całość »
Zużyte szczotki - Jak rozpoznać 0
Zużyte szczotki - Jak rozpoznać

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Tobie zaobserwować, że zaczyna Ci się coraz trudniej pracować swoim narzędziem, a wcześniej tak nie bylo?. Jeśli tak, to prawdopodobną przyczyną takiego stanu rzeczy, jest stan szczotek węglowych, które są już praktycznie na "wykończeniu" i wymagają natychmiastowej wymiany. Szczotki węglowe są bardzo ważnym ogniwem w elektronarzędziach, które mają wpływ na pracę silnika

 

czytaj całość »
Boniowanie, boniarka, bonie - co to jest i czym to zrobić 0
Boniowanie, boniarka, bonie - co to jest i czym to zrobić

Boniowanie, jako sposób dekoracji elewacji, znane było już w czasach starożytnych, chociaż w późniejszych latach stopniowo straciło na popularności. Powróciło do łask dopiero w dobie renesansu, zdobiąc przede wszystkim pałace możnowładców. W XIX wieku stało się pożądane przy wykańczaniu elewacji mieszczańskich kamienic.
W zależności od inwencji twórczej, bonie mogą dzielić ścianę tylko na równoległe, poziome pasy, lub tworzyć układ wielu drobniejszych elementów, imitujących kamienne bloki czy płyciny. Bonie mogą być zlokalizowane zarówno na całej powierzchni budynku, jak i na niektórych jej fragmentach - zwłaszcza w strefie cokołowej lub całej pierwszej kondygnacji i na narożnikach

W zależności od szerokości i głębokości rowków, sposobu wyprofilowania ich krawędzi oraz wykończenia powierzchni (groszkowanie, polerowanie) można uzyskać ciekawe efekty, wykorzystujące zjawisko załamywania się światła i grę światłocieni. Tak czy inaczej, boniowanie dodaje budynkowi powagi i dostojeństwa, może więc być sposobem na uzyskanie ciekawej i niepowtarzalnej fasady.a

 

czytaj całość »
Szlifierki ogólnego przeznaczenia - która do czego służy 0
Szlifierki ogólnego przeznaczenia - która do czego służy

Jaką szlifierkę wybrać?

Szykuje się remont mieszkania? A może lubisz pomajsterkować? Jeśli odpowiedź na tego typu pytania będzie twierdząca, powinieneś kupić szlifierkę. To proste urządzenie okazuje się niezwykle przydatne podczas prowadzenia drobnych prac remontowych i ogólnobudowlanych. Dzięki szlifierce bez problemu nadasz ostateczny kształt materiałom, które zostały już wcześniej obrobione. Wygładzisz powierzchnię drewna, metalu, ceramiki, a nawet szkła, usuniesz nieestetyczne grudki z powierzchni ściany czy większe nierówności z powierzchni każdej deski. Teraz pozostaje jedynie kwestia doboru odpowiedniego sprzętu względem Twoich potrzeb.

czytaj całość »
Einhell - dobra robota zaczyna się od dobrego sprzętu! 0
Einhell - dobra robota zaczyna się od dobrego sprzętu!

Swoje produkty Einhell sprzedaje w ponad 50 krajach. Centrala firmy Einhell ma swoją siedzibę w miejscowosći Landau w Niemczech. Obecnie Einhell zatrudnia blisko 1000 pracowników w swoich spółkach-córkach na całym świecie

Od 1996 r. jesteśmy obecni w Polsce jako Einhell Polska Sp. z o. o. , a nasza siedziba mieści się w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Dzięki obecności w wielu krajach świata możemy być blisko naszych Klientów, zapewniając im wiedzę i lokalne wsparcie.

Od kilkudziesięciu lat produkty marki Einhell cechuje dobra jakość. Dzięki prowadzonej od początku konsekwentnej polityce oferowania szerokiej gamy produktów przy jednoczesnym zachowaniu idealnej relacji jakości do ceny, firma osiągnęła sukces na światowym rynku.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl